Küldetésünk, hogy a sűrű beépítési környezetben is releváns kortárs építészeti minőséget adjunk, hogy városi oázisokat építsünk, munkánkkal párbeszédet alakítsunk ki a Földdel.

Zöld szigeteket hozunk létre a városok tengerében az élet és a biztonság szimbólumaként, így adunk vissza a környezetünknek az emberiség által elfoglalt területekből.

A fenntarthatóság, a folyamatos megújulás minden relációban alapérték.

Ha úgy látod, hogy alapértékeinkben egyezünk, és szívesen vennél részt cégünk izgalmas projektjeiben, jelentkezz és csatlakozz csapatunkhoz!

Aktuális állásajánlataink

Csatlakozz kiváló szakemberekből álló csapatunkhoz!

Cégünk győri irodájában tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkező

értékesítési referens munkatárssal bővítjük sales csapatunkat.

Feladatok:

Értékesítési és vevőszolgálati feladatok ellátása

Szakmai tanácsadás, építőipari termékek ajánlása ügyfelek részére

Társosztályokkal való együttműködés projektmunkák esetében

Árajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, ill. ezek nyomon követése

Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel (kiemelt ügyfelekkel és disztribútorokkal)

Saját vevő-nyilvántartási rendszerünk vezetése

Közreműködés német nyelvű anyagok fordításában

Szokásos adminisztrációs irodai feladatok (e-mail-ek mentése, lefűzések, másolások, szkennelések stb.)

Elvárások:

Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban, további nyelv előny

Értékesítői szemlélet

Nyitott személyiség, amely a csapatmunka miatt is lényeges nálunk

Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt

Fiatalos csapatunkban szívesen vesszük a kreatív ötleteket

Word, Excel, PowerPoint, adatbázis-kezelés felhasználói szint

Előny: építőipari végzettség / tapasztalat

Munkaidő: 8.00-16.30

Juttatások az alapbéren felül:

  • Cafeteria SZÉP kártyára,
  • laptop, mobil telefon,
  • munkába járás támogatása,
  • és egyéb eseti juttatások.

Egyéb képességek, készségek:

SAP Business One, CRM rendszer ismeret előny

Ha kíváncsi vagy a részletekre, várjuk önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre!