zoldteto-karrier-header
Küldetésünk, hogy a sűrű beépítési környezetben is releváns kortárs építészeti minőséget adjunk, hogy városi oázisokat építsünk, munkánkkal párbeszédet alakítsunk ki a Földdel.

Zöld szigeteket hozunk létre a városok tengerében az élet és a biztonság szimbólumaként, így adunk vissza a környezetünknek az emberiség által elfoglalt területekből.

A fenntarthatóság, a folyamatos megújulás minden relációban alapérték.

Ha úgy látod, hogy alapértékeinkben egyezünk, és szívesen vennél részt cégünk izgalmas projektjeiben, jelentkezz és csatlakozz csapatunkhoz!

Aktuális állásajánlataink

Csapatunkat folyamatosan bővítjük. Csatlakozz kiváló szakemberekből álló közösségünkhöz és vegyél részt a zöld építészet megreformálásában!

Elvárások:

  • Jogi alapismeretek
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 3-5 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata (Excel, PPT, Word)
  • Lojalitás, diszkréció, titoktartás
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Kiváló szervezőképesség, nyitott hozzáállás
  • Rendszerben és folyamatokban való gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetési gyakorlat

Főbb feladatok:

  • Az ügyvezető és a management napi munkájának operatív támogatása
  • Kommunikációs, ügyviteli és dokumentációs tevékenységek elvégzése
  • Szerződések előkészítése, jogi ügyek koordinálása, egyeztetés a társaság ügyvédjeivel
  • Jegyzőkönyvvezetés az értekezleteken
  • Közreműködés a kiküldetések szervezésében
  • Találkozók, külső – és belső megbeszélések szervezése
  • Task management – határidős feladatok figyelése és nyomon követése
  • Teljes körű irodai adminisztráció

Ezt kínáljuk:

  • Versenyképes juttatás
  • Lelkes, összetartó csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Finom kávé/tea 😊

Munkavégzés helye: győri irodánkban
Munkaidő jellege: teljes munkaidős

    A *-gal jelölt mezők megadása kötelező.

    Fényképes önéletrajz feltöltése (PDF/DOC) (kötelező)