zoldteto-karrier-header

Aktuális állásajánlataink

Van tapasztalatod vállalati kapcsolattartásban?
Reformáljuk meg közösen az építészetet, légy részese a zöld építészet újjászületésének. Vedd ki részed a Diadem APP Kft. következő nagyszabású zöldtető projektjeiből, hozzájárulva ezzel környezetünk élhetőbbé tételéhez.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Precizitás
  • Projekt szemlélet

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Műszaki területen szerzett tudás

Ezt kínáljuk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás
  • rugalmas munkavégzés térben és időben
  • munkavállaló központú professzionális környezet
  • valódi közösségi munkavégzés
  • határozatlan idejű szerződés
  • hosszútávú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:
Győri irodánkban vagy távmunka (megegyezés szerint)

Munkaidő jellege:
napi 4 óra vagy 8 óra (megegyezés szerint)

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz és küldd el önéletrajzod.

További kérdés esetén keresd kolléganőnket:
Hideg Alexandra
alexandra.hideg|at|diadem.com
+36 70 627 0196

    A *-gal jelölt mezők megadása kötelező.

    Önéletrajz feltöltése (PDF/DOC) (kötelező)

    Légy tagja Magyarország legzöldebb csapatának!

    Proaktív, lelkes munkatársat keresünk, aki személyi asszisztensként szívesen részt venne a Diadem A.P.P. Kft. tevékenységében, támogatná vezetőnk mindennapi munkáját és a vállalati folyamatok sikerességét.

    Elvárások:

    • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • MS Office magabiztos használata (Excel, PPT, Word)
    • Terhelhetőség
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Önálló munkavégzés
    • B kategóriás jogosítvány

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Jogi alapismeretek

    Munkavégzés helye: Győr

    Munkaidő jellege: Teljes munkaidő

    További kérdés esetén keresd kolléganőnket: Hideg Alexandra, +36 70 627 0196