zoldteto-karrier-header
Küldetésünk, hogy a sűrű beépítési környezetben is releváns kortárs építészeti minőséget adjunk, hogy városi oázisokat építsünk, munkánkkal párbeszédet alakítsunk ki a Földdel.

Zöld szigeteket hozunk létre a városok tengerében az élet és a biztonság szimbólumaként, így adunk vissza a környezetünknek az emberiség által elfoglalt területekből.

A fenntarthatóság, a folyamatos megújulás minden relációban alapérték.

Ha úgy látod, hogy alapértékeinkben egyezünk, és szívesen vennél részt cégünk izgalmas projektjeiben, jelentkezz és csatlakozz csapatunkhoz!

Aktuális állásajánlataink

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés
  • Projekt szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft programok)

Feladatok:

  • Front Office értékesítés támogatása
  • Megrendelés teljeskörű kezelése
  • Projektajánlatok készítése
  • Adatbázisok kezelése, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Rendelések szállítási akadályoztatása esetén prioritások felállítása és végrehajtása
  • Vevő-nyilvántartási rendszer vezetése
  • Vevőreklamációk kezelése

Előnyt jelent:

  • SAP Business One ismeret
  • Építész-/építőmérnök végzettség
  • Műszaki területen szerzett tudás

Ezt kínáljuk:

  • Versenyképes juttatás
  • Valódi közösségi alkotói munkavégzés
  • Lelkes, összetartó csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Részvétel a zöld építészet megreformálásában, a vizuális párbeszéd kialakításában a jelen és egy környezettudatos jövő között
  • Kiváló kávé/tea 😊

Munkavégzés helye: győri irodánkban
Munkaidő jellege: teljes munkaidő

    A *-gal jelölt mezők megadása kötelező.

    Önéletrajz feltöltése (PDF/DOC) (kötelező)

    Elvárások:

    • Felsőfokú, műszaki végzettség, terméktervező, vagy gépészmérnök
    • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
    • Műszaki német és/vagy műszaki angol tárgyalóképes nyelvtudás
    • Precizitás, kreativitás
    • Termékfejlesztői tapasztalat
    • Termékfejlesztési projekt menedzselési tapasztalat

    Feladatok:

    • DIADEM® zöldtető rendszer és DiaSafe® biztonságtechnikai termékcsalád innovációs folyamatainak támogatása az európai és az országspecifikus irányelvek alapján
    • Nemzetközi zöldtető tervezési, fejlesztési trendek követése és alkalmazása
    • Termékfejlesztőként a teljes K+F+I folyamat menedzselése, külső és belső erőforrások összehangolása, tervezés
    • Kapcsolattartás szakmai szervezetekkel, minőségi tanúsítványok koordinálása, meglévő és fejlesztés alatt álló termékek minőségi tanúsítványainak megszerzése, új termékek szabadalmaztatása.
    • Idegen nyelvű dokumentációk készítése, fordítása, kontrollja

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes juttatás
    • valódi közösségi alkotói munkavégzés
    • határozatlan idejű szerződés
    • hosszú távú karrierlehetőség
    • részvétel a zöld építészet megreformálásában, a vizuális párbeszéd kialakításában a jelen és egy környezettudatos jövő között.

    Munkaidő jellege: teljes munkaidős

      Fényképes önéletrajz feltöltése (PDF/DOC) (kötelező)

      Elvárások:

      • műanyag és fémipari műszaki ismeretek
      • min. 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • piacismeret műanyag és fém alkatrészek területén
      • kiváló tárgyalóképesség angol és német nyelven
      • projektszemlélet

      Főbb feladatok:

      • piackutatás műanyag és fém alkatrészek tekintetében
      • beszállító – és termékportfólió folyamatos fejlesztése
      • beszállítók kiválasztása, minősítése, fejlesztése
      • szerződéskötések előkészítése és a folyamat önálló végig vitele
      • kiemelt projektek vezetése
      • szoros együttműködés a műszaki és értékesítői részleggel

      • nemzetközi nagyvállalati tapasztalat

      • lelkes, összetartó csapat
      • stabil vállalati háttér
      • részvétel a zöld építészet megreformálásában, a vizuális párbeszéd kialakításában a jelen és egy környezettudatos jövő között
      • kiváló kávé/tea 😊